امروز: دوشنبه 28 آبان 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

دانلود مدیریت زمان پروژه37 ص

دانلود مدیریت زمان پروژه37 ص دسته: عمران
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 181 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 55

دانلود مدیریت زمان پروژه37 ص تحقیق مدیریت زمان پروژه37 ص مقاله مدیریت زمان پروژه37 ص مدیریت زمان پروژه37 ص

قیمت فایل فقط 14,000 تومان

خرید

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 55 صفحه

 مقدمه در اوایل قرن بیستم همزمان با انجام و تعریف پروژه‌های بزرگ در صنایع لزوم كنترل و مدیریت پروژه به صورت ساختار یافته به عنوان فعالیتی حیاتی مطرح شده و امروزه با پیچیده‌تر شدن پروژه‌ها تنها به كمك سیستم‌های نوین مدیریت پروژه امكان پذیر خواهد بود.
تلاشهای زیادی در ایجاد نظام‌های میدریت پروژه بعمل آمده است كه حاصل آنها نظام‌هایی است كه در حال حاضر در ابعاد گوناگون مدیریت وجود دارد.
به عنوان مثال می‌توان به ساختار سازمان پروژه‌ای، حسابداری قراردادی (پیمانكاری)،‌ نرم افزارهای كنترل پروژه و استانداردهای مشهوری همچون استانداردهای مؤسسه PMI با عنوان PMBOK اشاره كرد .
با وجود فراوانی در نظام‌ها و استاندارهای مدیریت پروژه كمبود یك سیستم پشتیبان تصمیم گیری كه بر پایه این استانداردها ایجاد شده و مدیران پروژه را در تصمیم گیری یاری نماید كاملاً مشهود است.
در سال‌های ابتدایی قرن بیست و یكم كشور ما از جمله كشورهایی است كه به تأسی از كشورهای در حال توسعه، با اولویت بخشیدن به رشد و سازندگی، ساخت و بهره برداری از پروژه‌های مختلف عمرانی را در عرصه‌های مختلف اقتصادی – صنعتی در دستور كار خود قرار داده است.
به گونه‌ای كه بیش از یك دهه است كه همه ساله سهم بودجه عمرانی دولت از بودجه جاری آن پیشی گرفته، از این رهگذر اولویت اقتصادی كشور، توجه به ساخت و تدارك پروژه‌های زیربنایی مختلف اعم از نفت، گاز، برق، آب و ….
.
می‌باشد.
هر چند مسابقه افتتاح و كلنگ زنی پروژه‌های مختلف، با وجود بیش از 900 پروژه نیمه تمام در كشور، كه موجب اتلاف و استهلاك میلیاردها دلار سرمایه می‌گردد، از جمله ایرادهای استراتژیك مدیران ارشد كشور در مسیر فوق الذكر به شمار می‌رود، مشكلات دیگری نیز در این رهگذار به چشم می‌خورد.
طولانی شدن بسیار زیاد زمان اجرای پروژه‌ها، ضعف مشهود كیفی پروژه‌های اجرا شده، هزینه تمام شده بسیار بالای پروژه‌ها نسبت به برآوردهای اولیه، فقدان استراتژی اجرای قوی جهت انجام پروژه‌ها، ضعف آموزش در جهت بهره برداری از پروژه‌های اجرا شده و ….
را می‌توان به عنوان بخشی از زنجیره مشكلات مهم پروژه‌های كشور ارزیابی نمود.
هر چند عدم تخصیص اعتبارات در زمان مناسب نقش بسیار مهمی را در طولانی شدن پروژه‌ها ایفا می‌كند، و هر چند توجه به ساخت داخل ممكن است در ابتدای امر به پایین آمدن كیفیت تجهیزات ساخته شده، و طولانی شدن زمان اجرای پروژه‌ها بیانجامد، اما به اعتقا

قیمت فایل فقط 14,000 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود مدیریت زمان پروژه37 ص , تحقیق مدیریت زمان پروژه37 ص , مقاله مدیریت زمان پروژه37 ص , مدیریت زمان پروژه37 ص

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر